جهت مشاوره برای خرید: 09376460416
انتخاب صفحه

آموزش جامع نقشه کشی برق ساختمان های بلند مرتبه با اتوکد

صاعقه
 

فصل ها : 1

مدت زمان: 8 ساعت

سطح : پیشرفته

مدرس : مهندس محسن انتظاری

محسن انتظاری : استاد دانشگاه / مهندس طراح و ناظر سازمان نظام مهندسی ساختمان

تالیف گروهی ، پشتیبانی تلفنی

برنامه ریزی ، تدریس و بازبینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطاهای احتمالی را به حداقل برسانیم. همچنین در پاسخ به سوالات شما گروهی از متخصصین به شما کمک می کنند.

دانلود آنی/ ارسال سریع

لینک های دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش به پنل کاربری شما اضافه می شود و لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال میشود در صورت خرید پستی ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز انجام می شود

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

دوره ها در مهندس برتر به صورت گروهی مورد بازبینی قرار می گیرد. همچنین از کیفیت دوره های ارائه شده در مهندس برتر مطمئن هستیم در صورت نارضایتی وجه واریزی شما با احترام برگشت داده می شود.

تعداد فصل ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

فصل 1 : نقشه کشی پلان های روشنایی اصلی، ایمنی و اضطراری ساختمان های بلند مرتبه

شرح دوره

در ترسیم نقشه های برق ساختمان های بلند مرتبه با موارد جدید و مهمی روبرو می شویم بطوریکه که اگه برای اولین بار قصد ترسیم چنین نقشه هایی را داشته باشیم باعث سردرگمی و صرف وقت فراوان خواهد شد. اگر طراح تجربه کافی در ترسیم چنین نقشه هایی نداشته باشد گاها باعث اشتباهات بزرگی در ترسیمات خواهد شد. از جمله مهمترین تفاوت های سیستم برق ساختمان های بلند مرتبه با سایر ساختمان ها الزام وجود دیزل ژنراتور برای تامین برق اضطراری ساختمان می باشد که این الزام باعث تفاوت های چشمگیر در نوع طراحی ها خواهد بود ضمنا همین امر باعث می شود که دو تابلو برق اصلی و اضطراری در ساختمان وجود داشته باشد و طبیعتا در تامین تغذیه تمام مصرف کننده ها مجبور به تصمیم گیری در خصوص تغذیه از تابلو اصلی و یا از تابلو برق اضطراری خواهیم بود.
معمولا زمان برترین بخش طراحی برق هر ساختمان بخش ترسیم نقشه روشنایی می باشد. در ساختمان های بلند مرتبه ترسیم پلان های روشنایی دشوارتر نیز خواهد بود چون علاوه بر پلان روشنایی اصلی هر طبقه بایستی پلان های روشنایی ایمنی و اضطراری نیز ترسیم گردد. در این آموزش سعی شده با استناد به منابع معتبر ترسیم نقشه های برق ساختمان های بلند مرتبه با جزییات کامل و به ساده ترین شکل ممکن آموزش داده شود بطوریکه مهندسین با مشاهده این آموزش به سریع ترین و صحیح ترین شکل ممکن قادر به طراحی برق چنین ساختمان هایی باشند.

◄ بررسی پلان معماری ساختمان در طبقات مختلف
◄ ترسیم پلان روشنایی استخر ساختمان با چراغ های ولتاژ SELV
◄ ترسیم پلان روشنایی اصلی برای طبقات زیرزمین منفی1 و 2 و3
◄ بررسی مقررات ملی ساختمان در خصوص روشنایی ایمنی و اضطراری
◄ ترسیم پلان روشنایی ایمنی و اضطراری برای طبقات زیرزمین منفی1 و 2 و3
◄ ترسیم پلان های روشنایی اصلی، ایمنی، اضطراری برای طبقه همکف شامل واحد تجاری و حیاط
◄ ترسیم پلان های روشنایی اصلی، ایمنی، اضطراری برای تیپ طبقات اول تا هفتم
◄ ترسیم پلان های روشنایی اصلی، ایمنی، اضطراری برای خرپشته، موتورخانه آسانسور و بام

ویدیو معرفی فصل 1

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *