جهت مشاوره برای خرید: 09376460416
انتخاب صفحه

دوره جامع آمادگی آزمون نظام مهندسی مکانیک ساختمان

بخش ها:179
سطح:پیشرفته
مدرس:دکتر رضا خرم آبادی
مدت زمان:5 ساعت 36 دقیقه

رضا خرم آبادی : استاد دانشگاه / مهندس طراح و ناظر سازمان نظام مهندسی ساختمان

تالیف گروهی ، پشتیبانی تلفنی

برنامه ریزی ، تدریس و بازبینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطاهای احتمالی را به حداقل برسانیم. همچنین در پاسخ به سوالات شما گروهی از متخصصین به شما کمک می کنند.

دانلود آنی/ ارسال سریع

لینک های دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش به پنل کاربری شما اضافه می شود و لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال میشود در صورت خرید پستی ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز انجام می شود

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

دوره ها در مهندس برتر به صورت گروهی مورد بازبینی قرار می گیرد. همچنین از کیفیت دوره های ارائه شده در مهندس برتر مطمئن هستیم در صورت نارضایتی وجه واریزی شما با احترام برگشت داده می شود.

تعداد مثال ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

پاسخنامه تشریحی ویدیویی آزمون نظارت بر تاسیسات مکانیکی بهمن 97

شرح دوره

آزمون نظام مهندسی مکانیک ساختمان در این ویدیو به سوالات آزمون نظارت مکانیک بهمن 97 نظام مهندسی مکانیک بصورت ویدیویی و تحلیلی پاسخ داده شده است بطوری که نحوه استخراج عبارات کلیدی مناسب از متن سوال جهت بهره بردن از کتاب کلیدواژه در هر سوال آموزش داده می شود. در این آموزش جهت پاسخگویی به سوالات از متن منابع اصلی آزمون که در سایت اصلی سازمان نظام مهندسی معرفی شده اند استفاده شده است. در کنار حل هر یک از سوالات آزمون دسته بندی سطح دشواری سوال بر اساس مسیر رسیدن به پاسخ انجام شده است بطوریکه یک دید استراتژیک در داوطبان جهت برخورد صحیح با سوالات در جلسه آزمون ایجاد خواهد کرد.

نمونه ویدیو

پاسخنامه تشریحی ویدیویی آزمون نظارت بر تاسیسات مکانیکی مهر 98

شرح دوره

آزمون نظام مهندسی مکانیک ساختمان در این ویدیو به سوالات آزمون نظارت مکانیک مهر 98 نظام مهندسی مکانیک بصورت ویدیویی و تحلیلی پاسخ داده شده است بطوری که نحوه استخراج عبارات کلیدی مناسب از متن سوال جهت بهره بردن از کتاب کلیدواژه در هر سوال آموزش داده می شود. در این آموزش جهت پاسخگویی به سوالات از متن منابع اصلی آزمون که در سایت اصلی سازمان نظام مهندسی معرفی شده اند استفاده شده است. در کنار حل هر یک از سوالات آزمون دسته بندی سطح دشواری سوال بر اساس مسیر رسیدن به پاسخ انجام شده است بطوریکه یک دید استراتژیک در داوطبان جهت برخورد صحیح با سوالات در جلسه آزمون ایجاد خواهد کرد.

نمونه ویدیو

پاسخنامه تشریحی ویدیویی آزمون طراحی تاسیسات مکانیکی بهمن 98

شرح دوره

در این ویدیو به سوالات آزمون طراحی مکانیک مهر 98 نظام مهندسی مکانیک بصورت ویدیویی و تحلیلی پاسخ داده شده است بطوری که نحوه استخراج عبارات کلیدی مناسب از متن سوال جهت بهره بردن از کتاب کلیدواژه در هر سوال آموزش داده می شود. در این آموزش جهت پاسخگویی به سوالات از متن منابع اصلی آزمون که در سایت اصلی سازمان نظام مهندسی معرفی شده اند استفاده شده است. در کنار حل هر یک از سوالات آزمون دسته بندی سطح دشواری سوال بر اساس مسیر رسیدن به پاسخ انجام شده است بطوریکه یک دید استراتژیک در داوطبان جهت برخورد صحیح با سوالات در جلسه آزمون ایجاد خواهد کرد.

نمونه ویدیو

5 دیدگاه ها

 1. علی رضا کبریایی

  سلام
  بدون تعارف آموزشهای که میزارین یکی از کاربردی ترین آموزش های تصویری در بحث مکانیک می باشد تشکر

  پاسخ
 2. نسرین عبادی

  سلام من قبلا پکیج ها و تهیه کردم اگر برای دوستانم هم بخوام سفارش بدم تخفیف قائل میشید روی سفارشهای بعدیم؟

  پاسخ
 3. sajad

  سلام میشه محصول رو به صورت dvd دریافت کرد؟

  پاسخ
  • مهندس برتر

   بله. در صورتی که محصول رو بصورت پستی سفارش بدید علاوه بر دریافت لینک دانلود محصود بصورت پستی هم براتون ارسال خواهد شد.
   مهندس برتر

   پاسخ
 4. احسان امیری

  سلام لطفا دوره های متنوع تاسیسات مثل طراحی سیستم های گرمایشی ،سرمایشی ، ساختمان های بلند مرتبه و … رو هم برگزار گنید

  پاسخ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *