جهت مشاوره برای خرید: 09376460416
انتخاب صفحه

دوره جامع آمادگی آزمون نظام مهندسی برق ساختمان

بخش ها:180
سطح:پیشرفته
مدرس:مهندس محسن انتظاری
مدت زمان:8 ساعت 5 دقیقه
امتیازات ویژه: +پک بندی و ارسال پستی رایگان
+به همراه کامل ترین کتاب کلید واژه

محسن انتظاری : استاد دانشگاه / مهندس طراح و ناظر سازمان نظام مهندسی ساختمان

آزمون نظام مهندسی برق معمولا هر سال دو بار برگزار می شود و تعداد قابل توجهی از فارغ التحصیلان رشته برق در این آزمون شرکت می کنند. جهت قبولی در آزمون نظام مهندسی کافیست فقط حد نصاب 50 درصد در این آزمون کسب شود و ضمنا این آزمون بصورت کتاب باز برگزار می شود و غالبا سوالات آن نیز از منابعی که از قبل معرفی شده طرح می گردد. اما با این وجود آمار بسیار پایین قبولی در آزمون برق که در بعضی از دوره ها به زیر 5 درصد هم می رسد نشان دهنده عدم آمادگی متناسب داوطلبان برای این نوع آزمون می باشد. قطعا یکی از دلایل عدم توفیق بسیاری از داوطلبان، برگزاری آزمون بصورت کتاب باز است. برخلاف تصور برگزاری آزمون بصورت کتاب باز موجب شده سوالات آزمون طوری طراحی شوند که اگر استراتژی صحیحی در جلسه آزمون نداشته باشیم قادر به کسب نتایج مورد نظر نخواهیم بود. هدف از این آموزش برگزاری یک دوره کوتاه مدت با اثر بخشی بالا جهت کمک به افرادی که قصد موفقیت در آزمون نظام مهندسی را دارند می باشد. در این آموزش سعی شده بجای پر کردن ذهن مخاطب از حجم وسیعی از اطلاعات کتاب های کمک آموزشی، تمرکز اصلی بر روی منابع اصلی معرفی شده آزمون قرار گیرد چرا که غالب سوالات آزمون عینا از همین منابع اصلی طرح می شوند. در این آموزش سوالات دوره های گذشته بصورت ویدیویی و تحلیلی حل شده و تمرکز بر روی منابع اصلی که در جلسه آزمون به ما کمک فراوانی خواهد کرد می باشد بطوریکه به موثرترین شکل آمادگی مخاطبان را جهت شرکت در آزمون نظام مهندسی برق افزایش خواهد داد.

تحلیل آزمون های نظام مهندسی رشته برق

چرا باید در آزمون نظام مهندسی برق شرکت کنیم ؟

تالیف گروهی ، پشتیبانی تلفنی

برنامه ریزی ، تدریس و بازبینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطاهای احتمالی را به حداقل برسانیم. همچنین در پاسخ به سوالات شما گروهی از متخصصین به شما کمک می کنند.

دانلود آنی/ ارسال سریع

لینک های دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش به پنل کاربری شما اضافه می شود و لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال میشود در صورت خرید پستی ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز انجام می شود

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

دوره ها در مهندس برتر به صورت گروهی مورد بازبینی قرار می گیرد. همچنین از کیفیت دوره های ارائه شده در مهندس برتر مطمئن هستیم در صورت نارضایتی وجه واریزی شما با احترام برگشت داده می شود.

تعداد مثال ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

پاسخنامه تشریحی ویدیویی آزمون نظارت بر تاسیسات برقی مهر 98

شرح دوره

در این ویدیو به سوالات آزمون نظارت برق مهر 98 نظام مهندسی برق بصورت ویدیویی و تحلیلی پاسخ داده شده است بطوری که نحوه استخراج عبارات کلیدی مناسب از متن سوال جهت بهره بردن از کتاب کلیدواژه در هر سوال آموزش داده می شود. در این آموزش جهت پاسخگویی به سوالات از متن منابع اصلی آزمون که در سایت اصلی سازمان نظام مهندسی معرفی شده اند استفاده شده است. در کنار حل هر یک از سوالات آزمون دسته بندی سطح دشواری سوال بر اساس مسیر رسیدن به پاسخ انجام شده است بطوریکه یک دید استراتژیک در داوطبان جهت برخورد صحیح با سوالات در جلسه آزمون ایجاد خواهد کرد.

نمونه ویدیو

پاسخنامه تشریحی ویدیویی آزمون طراحی تاسیسات برقی بهمن 97

شرح دوره

در این ویدیو به سوالات آزمون طراحی برق بهمن 97 نظام مهندسی برق بصورت ویدیویی و تحلیلی پاسخ داده شده است بطوری که نحوه استخراج عبارات کلیدی مناسب از متن سوال جهت بهره بردن از کتاب کلیدواژه در هر سوال آموزش داده می شود. در این آموزش جهت پاسخگویی به سوالات از متن منابع اصلی آزمون که در سایت اصلی سازمان نظام مهندسی معرفی شده اند استفاده شده است. در کنار حل هر یک از سوالات آزمون دسته بندی سطح دشواری سوال بر اساس مسیر رسیدن به پاسخ انجام شده است بطوریکه یک دید استراتژیک در داوطبان جهت برخورد صحیح با سوالات در جلسه آزمون ایجاد خواهد کرد.

نمونه ویدیو

پاسخنامه تشریحی ویدیویی آزمون نظارت بر تاسیسات برقی بهمن 97

شرح دوره

در این ویدیو به سوالات آزمون نظارت برق بهمن 97 نظام مهندسی برق بصورت ویدیویی و تحلیلی پاسخ داده شده است بطوری که نحوه استخراج عبارات کلیدی مناسب از متن سوال جهت بهره بردن از کتاب کلیدواژه در هر سوال آموزش داده می شود. در این آموزش جهت پاسخگویی به سوالات از متن منابع اصلی آزمون که در سایت اصلی سازمان نظام مهندسی معرفی شده اند استفاده شده است. در کنار حل هر یک از سوالات آزمون دسته بندی سطح دشواری سوال بر اساس مسیر رسیدن به پاسخ انجام شده است بطوریکه یک دید استراتژیک در داوطبان جهت برخورد صحیح با سوالات در جلسه آزمون ایجاد خواهد کرد.

نمونه ویدیو

14 دیدگاه ها

 1. محمد

  سلام وقتتون بخیر
  من پکیج طلایی آموزش نظام مهندسی برق ساختمان رو از این سایت تهیه کردم و بسیار بسیار راضی هستم و تشکر می کنم از مهندس انتظاری عزیز و همکاران محترم شون
  سوالی که داشتم این هستش تو بسته آمادگی آزمون نظام مهندسی برق ساختمان کتاب های مبحث 13 ،15 و … به صورت پی دی اف هستن یا صورت فیزیکی دارند(منظورم این هستش که کتاب ها رو می تونیم سر جلسه امتحان ببریم یا خیر فرمت پی دی اف هستن)
  ممنون از پاسخگویی تون

  پاسخ
  • مهندس برتر

   سلام و احترام
   شما لطف دارید
   کتابها بصورت پی دی اف هستند
   مهندس برتر

   پاسخ
 2. حبیب

  سلام مهندس وقت بخیر . ناظر برق هستم . بنده یکبار آزمون طراحی برق دادم اما قبول نشدم . میخواستم بدونم چه منابعی رو بخونم و آیا این پکیج میتونه کمکم کنه برای قبولی ؟

  پاسخ
  • مهندس برتر

   سلام و احترام
   قطعا جنابعالی باید تسلط خودتون رو بر روی مباحث 13 و 15 بالا ببرید و سایر منابع اصلی رو هم حداقل یک بار مطالعه کرده باشید. در هر صورت با توجه به گستردگی بالای منابع پیشنهاد میشه قبل از آزمون کار با کتاب کلید واژه رو هم تمرین کرده باشید.
   مهندس برتر

   پاسخ
 3. حمید

  من الان آموزش رو ثبت سفارش کردم چطور به دستم می رسه؟

  پاسخ
  • مهندس برتر

   سلام و احترام
   لینک های دانلود بلافاصله بعد از ثبت سفارش هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد و هم در حساب کاربری شما اضافه می شه و محصول فیزیکی که شامل کتاب و بسته ویدیویی هست با ارسال پستی رایگان به دست شما خواهد رسید. کد رهگیری مرسوله پستی تا امروز ظهر برای شما ارسال خواهد شد.
   مهندس برتر

   پاسخ
 4. محسن شریف

  ممنون از زحمات شما
  می خواستم بپرسم کدوم منبع رو بیشتر وقت بذاریم برای آزمون

  پاسخ
  • مهندس برتر

   سلام و احترام
   از بین منابع آزمون برق مبحث 13 و مبحث 15 بیشترین سوال رو در آزمون شامل می شه. توصیه می شه بیشتر وقت روی این منابع قرار بگیره و در حین مطالعه قسمت های مهم با ماژیک هایلایت بشه. سایر منابع هم در صورت داشتن زمان کافی یک بار مرور بشه. حتما طبق آموزش های ما طریقه استفاده صحیح از کلید واژه و حذف سوالات سخت آزمون رو تمرین کنید. موفق باشید
   مهندس برتر

   پاسخ
 5. مهسا نامجو

  ممنون از آموزش خوبتون. می خواستم بپرسم همین منابع اصلی برای آزمون کفایت می کنه یا کتاب کمکی هم بگیرم

  پاسخ
  • مهندس برتر

   سلام و احترام
   با توجه به اینکه سوالات آزمون با توجه به متن منابع اصلی طراحی می شن و از طرفی کتاب کلید واژه بر اساس منابع اصلی آزمون طراحی شده قویا توصیه می شه که زمان خودتون رو بیشتر روی منابع اصلی بذارید مخصوصا مبحث 13 و 15
   مهندس برتر

   پاسخ
 6. مریم

  سلام
  من آموزش رو سفارش دادم کی به دستم می رسه؟

  پاسخ
  • مهندس برتر

   سلام و احترام
   لینک های دانلود بلافاصله بعد از ثبت سفارش هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد و هم در حساب کاربری شما اضافه می شه و محصول فیزیکی که شامل کتاب و بسته ویدیویی هست با ارسال پستی رایگان به دست شما خواهد رسید. کد رهگیری مرسوله پستی تا امروز ظهر برای شما ارسال خواهد شد.
   مهندس برتر

   پاسخ
 7. علیرضا نظام دوست

  عرض سلام و خسته نباشید
  می خواستم بدونم با دیدن این آموزش ها تا چه حد برای آزمون تسلط پیدا می کنیم؟

  پاسخ
  • مهندس برتر

   سلام و احترام
   به کمک این آموزش ها مسیر موفقیت در آزمون برای شما هموار خواهد شد و نکات کلیدی در نحوه برخورد با سوالات آزمون را به شما آموزش می دیم. البته هر چقدر زمان بیشتر برای مطالعه منابع اصلی قرار بدید قطعا قبولی شما تضمین بیشتری خواهد داشت.
   مهندس برتر

   پاسخ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *