جهت مشاوره برای خرید: 09376460416
انتخاب صفحه

دفترچه محاسبات متره ورق کانال (ویژه ناظران و مشاوران تاسیسات و مجریان کانال)

 

فایل اکسل فرمول نویسی شده به همراه فایل ویدیویی آموزش نحوه استفاده

مدرس : مهندس احمد بهمن آبادی

مهندس احمد بهمن آبادی : طراح و ناظر سازمان نظام مهندسی ساختمان و مجری تاسیسات مکانیکی

علی رغم وجود کتب مختلف و همچنین برگزاری دوره های آموزشی متنوع در زمینه تاسیسات مکانیکی ، بعضا مشاهده می شود اطلاعات منتقل شده پاسخگوی نیاز مهندسین عزیزو مجریان گرامی در زمینه طراحی، نظارت و یا اجرای پروژه ها نمی باشد و مباحث مطرح شده در کتب و دوره ها صرفا به همان صورت تئوری باقی می ماند. لذا بر آن شدم که فایل ها ، اطلاعات و کتابچه های تالیف خودم را که حاصل بیش از یک دهه تجربیات اینجانب در زمینه آموزش، طراحی، نظارت و اجرای پروژه های بیمارستانی ، مسکونی اداری، تجاری، ویلایی و صنعتی می باشد بصورت کاملا اجرایی و کاربردی و بدون انتقال اطلاعات اضافی و حوصله سر بر در اختیار همکاران گرامی خود قرار دهم.

پشتیبانی تلفنی

در پاسخ به سوالات شما گروهی از متخصصین به شما کمک می کنند.

دانلود آنی/ ارسال سریع

لینک های دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش به پنل کاربری شما اضافه می شود و لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال میشود در صورت خرید پستی ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز انجام می شود

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

دفترچه های محاسبات ارائه شده در مهندس برتر به صورت گروهی مورد بازبینی قرار می گیرد و از کیفیت آن مطمئن هستیم. در صورت نارضایتی وجه واریزی شما با احترام برگشت داده می شود.

تعداد فایل ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

دفترچه محاسبات متره ورق کانال (ویژه ناظران و مشاوران تاسیسات و مجریان کانال)

معرفی دفترچه محاسبات

همانطورکه دوستان عزیز احتمالا مستحضر هستند تامین ورق های کانال جزو پرهزینه ترین آیتم های تاسیساتی هر پروژه می باشد؛ از طرفی براورد دقیق مقدار ورق کانال کشی در پروژه ها همواره از آیتم های سخت و بسیار زمان بر میباشد که متاسفانه غالبا در نهایت نیز خروجی دقیق و مطلوب را بهمراه ندارد و همین امر باعث میشود بعضی از دوستان مشاور یا مجری برای براورد مقدار ورق مورد نیاز کانال کشی جهت خرید و یا چک کردن کارکانال ساز پروژه به براوردهای تخمینی روی بیاورند که درنتیجه منجربه تحمیل خسارت زیاد هم به خود و هم کارفرما میشوند.
وجود این خطاهای محاسباتی زیاد و تحمیل هزینه های گزاف باعث شد دفترچه محاسباتی را فرمول نویسی و طراحی نمایم تا مهندسین عزیز و حتی مجریان کانال براحتی بتوانند بدون کوچکترین خطای محاسباتی و در سریعترین زمان ممکن مقدار ورق مورد نیاز برای تهیه و اجرای کلیه کانال های پروژه اعم از کانال های کولر آبی، داکت اسپلیت ، داکت فنکویل، هواساز، اگزاست و همینطور دودکش موتورخانه را بیابند.
علاوه بر آن با این دفترچه محاسبات مقدار نبشی مورد نیاز جهت ساخت فلنج و همینطور ساپورت های کانال کشی هم محاسبه میگردد.
امید است کمک کوچکی به عزیزان خود کرده باشم.

ویدیو معرفی