جهت مشاوره برای خرید: 09376460416
انتخاب صفحه

آموزش نحوه پاسخگویی به سوال دیتایل اجرایی در آزمون نظام مهندسی ساختمان

سطح:پیشرفته
مدرس:مهندس زهرا باغنوی
نام فایل:azb1415

شرح دوره

همانطور که اطلاع دارید طی دوره های اخیر آزمون نظام مهندسی ساختمان در آزمون طراحی معماری معمولا دو سوال مطرح شده است که یکی از این دو سوال تحت عنوان جزییات اجرایی ساختمان می باشد. معمولا به این سوال 10 نمره اختصاص می یابد. به همین دلیل بسیاری از داوطلبین این سوال را بی اهمیت فرض کرده و به آن پاسخ نمی دهند در حالی که پاسخگویی به این سوال و کسب 10 نمره آن به سادگی امکان پذیر است. با وجود اینکه نمره این سوال نسبت به سوال اصلی آزمون کمتر است اما با توجه به حساسیت رسیدن به حد نصاب قبولی در آزمون، پاسخگویی به این سوال اهمیت بالایی دارد. در این فصل سعی شده نحوه پاسخگویی به این سوال بطور کامل بررسی گردد و همچنین منابعی که جهت پاسخگویی به این سوال مورد نیاز است بطور کامل تحلیل خواهد شد. ضمنا این منابع به همراه آموزش برای شما عزیزان ارسال خواهد گردید.
در این ویدئو ابتدا منابع ارایه شده توسط سازمان برنامه و بودجه که مربوط به پاسخگویی به سوال جزییات اجرایی آزمون می باشد بطور کامل بررسی خواهد شد و سپس نحوه جستجو و پیدا کردن اطلاعات لازم از منابع جهت ترسیم جزییات اجرایی بر اساس مقررات مربوطه آموزش داده خواهد شد.
در پایان قادر خواهید بود تسلط کافی جهت پاسخگویی به سوال اول آزمون طراحی معماری که مربوط به ترسیم جزییات اجرایی ساختمان می باشد را پیدا کنید

کدام مخاطب به این آموزش نیاز دارد؟

داوطلبین آزمون طراحی معماری نظام مهندسی ساختمان

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته معماری

فهرست مطالب

شما میتوانید برای پرسش سوالات خود و دریافت آموزش به صفحه ی بسته ی جامع این آموزش مراجعه فرمایید