انتخاب صفحه

داستان مهندس برتر

تا سال 1390مدرسین ما تخصص خود در زمینه نرم افزارهای مهندسی را در کلاس های درس دانشگاه ارائه می دادند. بعد از آن تصمیم گرفتیم تا با ایجاد یک پلت فرم آنلاین مهارت های مدرسین را به افراد بیشتری در حوزه نت منتقل کنیم. از سال 1394 با سرعت به جلو پیش رفتیم بطوری که هزاران دانشجو و شرکت های فنی و صنایع مختلف به کمک مهندس برتر آموزش های نرم افزاری و مشاوره ای خود را دریافت نمودند.

یادگیری در مرکز تمامی فعالیت ها

ما در تمام عمر در حال یادگیری هستیم. مهندس برتر 8 کارمند، 45 مدرس و 60 مشاور قوی دارد. ماموریت مهندس برتر که الهام بخش ماست ارتقای سطح فنی و مهارتی مهندسین جهت بهبود شرایط تکنولوژی و صنعت ایران است.

پایان دادن به شکاف دانشگاه و صنعت

با توجه به سرعت تولید علم در جهان و بوجود آمدن علوم نوظهور و لزوم بروز بودن مهندسین در این حوزه ها مهندس برتر آموزش های خود را در این حوزه ها به فراگیران ارایه می دهد و این یک راه حل مناسب جهت توسعه تکنولوژی و افزایش مهارت مهندسین در حوزه های مختلف است.

مهندس برتر و کسب و کار

تمامی افراد جهت توسعه مهارت های کاری و دانشگاهی خود به راهکارهایی جهت یادگیری نیاز دارند تا بتوانند به نوآوری های کلیدی جهت صرفه جویی در زمان و هزینه دست پیدا کنند. شما می توانید به کمک آموزشهای مهندس برتر یادگیری را آغاز کرده و به اهداف کلیدی کسب و کار خود دست یافته و شکاف بین مهارت های کاربردی و آموزش های آکادمیک را پر کنید.

   مهندس برتر چیست؟

مهندس برتر پروژه ای دانش بنیان برای ارائه آموزش و مشاوره در زمینه نرم افزار های تخصصی مهندسی است . مهمترین ویژگی هایی که مهندس برتر را متمایز می کند ارتباط بی واسطه با مدرس هر دوره ، پاسخ گویی تصویری به سوالات ، و ارائه مشاوره های صنعتی و آکادمیک به مخاطبان سایت است. مدرسین مهندس برتر با دقت بسیاری انتخاب می شود به همین دلیل بازگشت 100 % وجه در صورت نارضایتی توسط ما تضمین می شود.تالیف دوره ها در مهندس برتر به صورت گروهی است به همین دلیل احتمال خطا به حداقل ممکن می رسد.آموزش ها به صورت پویا هستند یعنی بعد از مدتی بنا بر در خواست مخاطبان و یا با نظر گروه آموزش هایی جدید به بسته ها اضافه می شود را می توانید به صورت رایگان آنها را دریافت کنید.

تیم اجرایی

نفیسه سادات موسوی

مدیر امور مالی

محمد باغستانی

مدیر فنی و اجرایی

امیر محمد صادقی

مسئول امور داخلی

محسن انتظاری

معاونت نیروی انسانی

رضا نوری

مدیر عامل

با ما همراه شوید

ما مثبت، پرشور و بلند پرواز هستیم. شما چطور؟

مدرسین مهندس برتر

ما معتقدیم شرکت های بزرگ از انسان های بزرگ تشکیل شده اند

ایمان بدیع زاده

مهندسی مکانیک

کارشناسی دانشگاه صنعتی شریف

کارشناسی ارشد دانشگاه فردوسی مشهد

نفیسه سادات موسوی

مهندسی کشاورزی

کارشناسی دانشگاه شاهد تهران

کارشناسی ارشد دانشگاه ولیعصر رفسنجان

محسن انتظاری

مهندسی برق

کارشناسی دانشگاه گیلان

کارشناسی ارشد دانشگاه سمنان

علی صدیقی

ریاضی محض

کارشناسی دانشگاه بیرجند

کارشناسی ارشد دانشگاه بیرجند

دکترا دانشگاه بیرجند

سمانه سادات شریفیان

مهندسی برق

کارشناسی دانشگاه بجنورد

کارشناسی ارشد دانشگاه علوم تحقیقات

مهندس ناظر و طراح سازمان نظام مهندسی

مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

محمد رحمانی

مهندسی مکانیک

دانشگاه بیرجند

 

رضا نوری

مهندسی برق

دانشگاه شهید رجایی تهران